Mexicaanse griep en colloïdaal zilver
Bijdrage van
Orthomoleculair arts te Abbekerk
Het is de vraag of het nieuwe griepvaccin op tijd verkrijgbaar zal zijn en ook of het afdoende zal werken. Degenen die optimale zekerheid wensen zouden van de volgende producten gebruik kunnen maken:
Met Colloïdaal zilver van goede kwaliteit (Crystal) kan men meestal voorkomen dat men griep krijgt. Dat is nuttig bij risicopatiënten, maar het is de vraag of voorkomen van griep bij gezonde mensen wel wenselijk is.
Als colloïdaal zilver namelijk pas gebruikt wordt meteen na de eerste verschijnselen van de griep dan zal het toch een te heftig verloop voorkomen. De griep verloopt veel rustiger en intussen krijgt het immuunsysteem de tijd om antistoffen te maken.
Over het algemeen zal men na het doormaken van de griep, ook als deze milder verloopt m.b.v. colloïdaal zilver, voldoende immuniteit hebben om het later opnieuw optreden van dezelfde griep te voorkomen.
Colloïdaal zilver heeft ook werkzaamheid tegen veel secundaire infecties en kan daarmee complicaties voorkomen.
Wat is het verschil tussen Colloïdaal zilver, Pau d'Arco en Vlierbessenextract?
Vlierbessenextract voorkomt dat het influenzavirus cellen kan binnendringen en is daardoor het meest werkzame product tegen het griepvirus. Het is echter minder werkzaam tegen secundaire infecties, m.n. de bacteriële, en bovendien duur in gebruik.
Het is daardoor een ideaal product om in het begin van een infectie met influenza te gebruiken, zeker bij risicopatiënten. Zorg dat u het in huis heeft.
In de meeste gevallen van griep zal colloïdaal zilver van hoge kwaliteit afdoende werken om de ziekte rustig te laten verlopen en secundaire infecties te voorkomen.
Zelfs met een hoge dosering doet men twee weken met een fles en dan is het gevaar meestal al geweken.
Pau d'Arco heeft ook werkzaamheid tegen het griepvirus, maar wat minder dan de eerste twee genoemden. Toch blijven velen met dit product uit de gevaarzone. Maar Pau d'Arco is bovendien zeer werkzaam tegen veel andere infecties en is daardoor het ideale product om secundaire infecties te voorkomen.
Conclusie:
Ik werk al 22 jaar met de genoemde drie producten en heb maar zeer sporadisch meegemaakt dat er antibiotica nodig is vanwege een secundaire infectie.
Voor gezonde personen is colloïdaal zilver van hoge kwaliteit voldoende bij de komende griep. Risicopatiënten raad ik aan om alle drie genoemde producten te gebruiken. Als dat tekort schiet, raadpleeg dan direct een arts, want dan is er iets anders aan de hand.
Bovenstaande producten zijn, indien gewenst, te bestellen bij: